Kategorie wpisów
Najnowsze komentarze i opinie
Czy wiesz, że…
W USA i Rosji odbywają się gry w których bierze udział kilka tysięcy osób. W największym w Polsce scenariuszu uczestniczyło około 450 osób.

Czołgi paintballowe nie są mrzonką. Budowane przez tych najbardziej zapalonych graczy, używane na dużych scenariuszach. Najczęściej montowana jest obrotowa wieżyczka z zamontowanymi markerami. Czasem po bokach robione są małe okienka przez które mogą strzelać przewożeni gracze.

Interesującą rzeczą w jaką można się wyposażyć (w Polsce także) to bazooka paintballowa. Pocisk, długości około 20cm, wypełniony farbą lub piankowy ma zasięg 100m. Rzecz taka jest dużą atrakcją na scenariuszach, zazwyczaj używana do "niszczenia pojazdów".
Szukaj

Witamy na naszej stronie!

Zapraszamy na wirtualną przechadzkę po naszym polu paintballowym. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszych usług oraz do bliższego zapoznania się z nami. Mamy nadzieję, że czas spędzony na przeglądaniu naszej strony będzie przyjemnością a wizyta zaowocuje nawiązaniem kontaktu, czego gorąco Państwu i sobie życzymy.

Zapraszamy do przejrzenia naszych galerii, gdzie można zobaczyć jak powstawało od samego początku nasze pole paintballowe. W dziale z galeriami można również obejrzeć zdjęcia z imprez, które już się odbyły. Dzięki temu można samemu sprawdzić jak taka impreza paintballowa wygląda oraz czy uczestnicy takich imprez są z nich zadowoleni.

Dla każdego istnieje możliwość skomentowania naszej strony oraz działalności. Zapraszamy więc do działu Komentarze i opinie i do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami i uwagami. Zachęcamy tutaj do wpisywania się przede wszystkim gości którzy skorzystali już z naszych usług, ale również każdego kto chciałby wyrazić swoją opinię w temacie naszej działalności oraz paintballa. Wszystkie opinie i komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno te krytyczne jak i te pochwalne. Za każdą opinię i komentarz serdecznie dziękujemy.

 

Nasi przyjaciele